Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım Denilince Akla Basamak Bilişim Gelir. Ankara Web Tasarım İle Mobil Uyumlu Sade Ve Şık Tasarımlar İle Sizlere Hizmet Veriyoruz. Sizler İçin Mobil Uyumlu Çalışmalar Yapıyoruz.

Ankara Web Tasarım Diyince Akla Gelen ilk firmalardan bir tanesiyiz. Bizim Amacımız Bizi tercih edenleri potansiyel müşteri gözüyle bakmak yerine iş ortağı olarak Görmektir. bu sayede potansiyel müşterilerinize kısa bir sürede ulaştırmak ve tanıtmak için emek vereceğiz. işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizle yaklaşan bir yer arıyorsanız bütün birikimimiz ile size yol göstermek ve sizinle çalışmak için hazırız. Sizde hazırsanız buyurun başlayalım.

En yeni çıkmış teknolojileri kullanarak kurumsal kimliğinizi ve web tasarımızı en iyi şekilde bir adım öteye götürüyoruz.

Takıntılı mıyız? Olmalıyız Sizler İçin çalışırken söz konusu yaratıcılık olunca ufak detayları bile atlamaktan hoşlanmıyoruz. Yaratıcı bir Ankara Web Tasarım  olarak hep yeni ve beklenmedik şeyleri benimsiyoruz…

İNTERNETTEKİ VARLIĞINIZ, ŞİRKETİNİZİN VE SUNDUĞU HER ŞEYİN DOĞRUDAN BİR YANSIMASIDIR.

Ankara Web Tasarım Deyince Neden Akıllara biz geliyoruz hiç düşündünüz mü? Bizler Size Şimdiden Açıklayalım


[contact-form-7 id=”316″ title=”Home 1″]

Responsive Tasarım

Responsive Web Tasarım, Duyarlı ve uyumlu web tasarım anlamına da gelir. son yıllarda mobil yani telefon kullanımı arttığı için duyarlı tasarımlara ihtiyaç duyduk. responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlar girildiğinde site içinde ki elementlerin ekran genişliğine göre şekil almasına denir. sizler için duyarlı(responsive) tasarımlar üretebiliriz. şık ve sade görünümleri ile hedef kitlenizin basit kullanımıyla sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz

Ankara Web Tasarım

İşletmenizin kimliğini yansıtan güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış İnternet siteleridir. günümüzde kurumsal İnternet sitelerinin birçoğu, site yönetici tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. bunun sayesinde anlık değişimler ile sitenizi güncel tutabiliriz.

KULLANICI ARAYÜZ TASARIMI (UI)

Kullanıcı arayüz tasarımı; kullanıcı arayüz çeşitleri arasında (Grafiksel, işitsel, dokunsal vb.) iletişim ve etkileşim köprüsü görevi gören kullanıcı arayüzlerinin tasarlandığı tasarım disiplinidir.

RAKİPLERİNİZİ SARSACAK TASARIM

Web Sitenizin Başarısını bizde sizin kadar keyifle izleyeceğiz!

Rakiplerinizle aranızda ki farkı açabilmek için öncelikle rakip analizi yapıyoruz. ve bu rakip analizleri sonucunda sizler için kurumsal kimliğe uygun özel web tasarımları yapmaktayız. konsept tasarımlarımızı sitenizi ziyaret edecek olan kullanıcıların rahatlıkla anlayabileceği yapıda kodlayarak kullanışlı tasarımları sizlere sunuyoruz.

 • Özel Tasarım Kurumsal Kimliğinizi Güçlendirir
 • Özel Tasarım Müşteri Portföyünüzü arttırır
 • Tasarım Sizin kimliğinizi yansıtır

3 ADIMDA Ankara Web Tasarım PROJESİ

HAZIRLIK

 • Ankara Web Tasarım projesi ile ilgili müşteriyi dinledikten sonra hizmet teklifi hazırlanarak, müşterinin bilgisine sunulur. Müşteri proje teslim önceliğine göre fiyat durumu değişmektedir

PROJE SÜRECİ

 • Web tasarım projesi Adobe Dreamweaver, Photoshop, Illustrator ve Fireworks programları üzerinden gerçekleşir. HTML5, CSS3 ve Php yazılım dilleriyle arayüz kodlanır. Proje çalışmaları dışarıya kapalı Localhostta yapılır.

TESLİM

iyi olan bir kurumsal web sitesi firma hakkında kesin olarak bilgiler vermelidir. günümüzde kullanıcıların daha aktif olarak katıldıkları web tasarım modelleri ve responsive tasarıma sahip sitelere ihtiyaçtan zorunluluğa terfi etti. mobil kullanımın artmasıyla birlikte mobil uyumlu tasarımlar zorunluluk haline gelmiştir.

Neden Kurumsal Bir Web Sitesine İhtiyacınız Var

Öncelikle Web Sitesini bir çalışan insan gibi düşünebiliriz 7/24 çalışmasının yanında sürekli olarak sizlere iş getirmektedir. Markanızın değerini arttırmak istiyorsanız bir web sitesi çok önemlidir. Müşteri Kitlenize göre reklamlar vererek ön plana çıkabilirsiniz.

Referanslarımız

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden GAZİANTEP’in marka ismi ve tek şehir portalı olan Gaziantep web sitesi, kendine özgü tasarımı, şehrin nabzını tutan kategori ve menü yapısı ile çok beğenildi.
Türkiye’nin en büyük şehirlerinden ADANA’nın marka ismi ve tek şehir portalı olan ADANA web sitesi, kendine özgü tasarımı, şehrin nabzını tutan kategori ve menü yapısı ile çok beğenildi.

NEDEN BİZ?

Güçlü Referanslarımız ile sizlere güven vermeye devam ediyoruz. Ankara Web Tasarım Diyince akla gelen ilk firma olmamızın sebeblerinden birisi de disiplin ve güvendir.

 • Kurum Odaklıyız; Kurumları tanıyor, yaşadıkları sorunları biliyoruz. Kurumsal çözümler üretip iş yapış şekillerinizi bilişimle düzenliyoruz.
 • Donanımlı Bir Ekibimiz; Var İhtiyacınız olan tüm ürün ve çözümlerde sürekli kendini geliştiren büyük markaların kendi ürün ve çözümlerinde eğitimlerle yetkin kıldığı kalifiye bir ekibiz.

 • Danışmanlık Veriyoruz; İşlerinize yön veriyor, bilgi işlem sizin için bir sorun olmaktan çıkarıyoruz. İş geliştirme, dijitalleşme ve bilişimin her alanında yanınızda duruyoruz.

 • Yazıyoruz; Size özel yazılımlar, uygulamalar ve web siteleri tasarlıyor, kodluyor ve uygulamaya alıyoruz.

Kısacası Bizimle iş yapmak için birçok sebebiniz var. Ankara Web Tasarım ile güvende hissedin.

Ankara’da Logo Tasarımı

Logo bildiğiniz üzere bir şirketi diğer şirketten, bir firmayı öbür firmadan ayıran en önemli etkenlerden biridir. Bundan dolayı bir şirketin vizyonu açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Her yerde kullanacağınız bir görsel kimlik olan logolarınızı tasarlarken dikkat etmeniz gereken önemli püf noktalar bulunmaktadır. Basamak Bilişim Ekibi olarak, sıralayacağımız maddelerin hepsini en iyi şekilde, en ince ayrıntısına dikkat ederek sizlere sunuyoruz. Peki nedir logolarımızı tasarlarken dikkat etmemiz gereken bu püf noktalar? İşte cevabı…

 • Gereken Özen Gösterilmiş Ve Bir Benzeri Olmamalıdır
 • En Fazla Bilgiyi En Kısa Sürede İletmelidir
 • Her Birey Tarafından Kolayca Anlaşılabilmelidir
 • Verdiğiniz Hizmet Ve Kullandığınız Ürünlerle, Renk ve Şekil Gibi Özellikleriyle İlişkili Olmalıdır
 • Firmanızın Ruhunu En Somut Hala Getirmelidir.
 • Uygulamada tüm yüzey ve boyutlarda sorunsuz olmalıdır. Tüm Uygulamalarda Ve Teknolojik Aletlerde
 • Sorunsuz Bir Şekilde Olmalıdır.
 • Farklı Yerlerde Kullanırken Size Ekstra Masraf Çıkarmamalıdır.

Logo Tasarımı bir firma için öne çıkan en önemli yüzdür. Bundan Dolayı Ankara’da Logo Tasarımı denince Basamak Bilişim akla gelen önemli Şirketlerden biridir. Yukarıda verdiğimiz maddelerin hepsini kusursuz şekilde yerine getiren Basamak Bilişim sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Ankara Google Reklamları

Google’da arama yapan kullanıcıların tıpkı sizin işletmeniz gibi sunduğunuz hizmet ve ürünleri aradıkları anda doğru anahtar kelimeleri kullanarak bir anda karşılarına çıkın.

Ankara Google Reklamları ile AdWords reklamlarınıza tıklayarak sizin web sitenize giren veya mobilden sizin ile iletişime geçtiği anda ödeme yapın. Tabi kullanıcılar reklamlarınıza tıklama yapmadığı sürece bir ödeme yapmazsınız.

Basamak Bilişim Ekibi olarak, alakasız tıklamaları da negatif kelimelere ekleyerek sizlere gereksiz masraf kesinlikle çıkarmayız. Web sitenizde ki hizmet ve ürünlerinizle ilgilenen kullanıcılara ulaşmak için; birden fazla reklam kampanyaları, reklam modelleri ve reklam kurguları bulunmaktadır. Ankara Google Reklamları arasında en çok kullanılan reklam modelleri;

 • Arama Ağı Uyumlu Metin Tabanlı Reklam Modelleri 
 • Alışveriş Reklamları ve Google Reklamları Sonuçları
 • Web Sitenizde Bulunan Grafik Görüntülü Reklamlar
 • Banner Reklamları
 • İşitsel Ve Görsel Olarak Bulunan Reklamlar Örneğin; YouTube Video Reklamları gibi.
 • Uygulama İçi Görsel ve İşitsel Mobil Reklamlar

Basamak Bilişim Ekibi İnternet kullanıcılarını web sitenize yönlendirir ve marka bilinirliğinizide oldukça sağlamlaştırmış olur. Şirketinize Özel Google Reklam modelleri ve sorunlar için Basamak Bilişim Ekibi İle İletişime Geçebilirsiniz.

Alışveriş Reklamları ise şuan da e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi olan reklam modellerinden biri olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz. Yüzlerce ürününüze özel teklifler vererek en yüksek ciro getiren ve en çok ilgi gören ürünlerinize odaklanırız.

Ankara Kurumsal E-Posta Hizmeti

Kurumsal E-Posta bildiğimiz üzere şirket alan adınıza bağlı olarak oluşturulan @sirketadi.com benzeri şekilde kullanılabilen mail hesaplarıdır.

Gmail, Hotmail ve Outlook gibi bir çok E-posta hizmeti bulunmaktadır. Şahsi kullanıcılar için oldukça ideal olan bu hizmetler hiç bir servis ücreti olmaması ile bireysel kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Büyük ihtimalle sizlerde bu ücretsiz e-posta hizmetlerinden bir şekilde faydalanmışsınızdır. Fakat bir firma yada kurum iseniz bu ücretsiz servisler pek hoş karşılanmayabilir.

Bunun nedeni ise öncelikle güven vermemesidir. Çünkü ücretsiz kullanılan bu hizmetlerden kullanıcıların hepsi dilediği öntakıyı dilediği kadar oluşturabilir. Fakat kurumsal e-posta hizmetleri sadece size özeldir. Ankara Kurumsal E-posta Hizmeti Basamak Bilişim Ekibi olarak çok özen gösterdiğimiz ve önem verdiğimiz hizmetler arasında.

Kurumsal E-Postayı Nasıl Alırız?

 • En Başta Bir Alan Adı Belirlemeliyiz. @firmaadi.com gibi firma adınızı, kendi adınız ve soyadınızı yada bir kaç kelimeden oluşan alan adınız.
 • Bir Hosting servisini belirli bir ücret karşılığı satın almalısınız
 • Bu Şekilde hosting paketinizin size izin verdiği kadar kurumsal e-posta oluşturabilirsiniz.

Yada Kurumsal E-posta hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Basamak Bilişim Ekibi bu süreçleri sizler için yapar ve takip eder. Üstelik E-posta hizmetinde oluşabilecek aksi durumlara anında müdahale ederek eposta almak/göndermek gibi işlemlerinizde sorun yaşamanızın önüne geçilmiş olur.

Ankara Seo Hizmeti

Gerçek zamanlı Seo Hizmeti ile kimseye ihtiyaç duymadan Basamak BilişimEkibiyle ile alacağınız Gerçek Zamanlı Seo Hizmeti yani “Real Time Seo” hizmetiyle sitenizin performansı olduğundan çok fazla artacak.

İnternet ortamı düzenli olarak gelişmeye devam ediyor Ankara Seo Hizmeti sayesinde gelişen teknolojiye çok kolay ayak uydurabileceksiniz.

Basamak Bilişim Ekibi kesinlikle web sayfanıza ve marka kimliğinize otomatik yaklaşımlar ile yaklaşmaz. SEO ile birlikte size arama motorlarında zirveleri kontrol edebilme imkanı sağlar.

Kelime Anlamı olarak SEO için Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimization) dense de, son gelişmeler ile birlikte işin içine UX Kullanıcı Deneyimi de girmiştir. Geleneksel SEO Stratejileri dışında, alternatif Sosyal Medya Projeleri de üreterek markanızı doğru konumlandırır.

Basamak Bilişim Ekibi olarak Ankara Seo Hizmeti büyüklüğünüz, kapsamınız ve ne kadar süredir hizmet verdiğinize bakılmadan kuruluşunuz için çok faydalı olacaktır.

Web Siteniz için ön gördüğümüz büyüme ve gelişme türünü elde etmenize en iyi şekilde yardımcı olacağız. SEO’yu bütünsel olarak ele almamız, sürekli iş büyümesini ve müşteri sayısında sürekli bir artış sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Hedef kitle analizi yaparak, tamamen sonuç odaklı çalışan Basamak Bilişim Ekibi ile SEO çalışması yaptığınızda, anlık olarak analiz ve raporlama kaynakları ile hedefinize doğrudan odaklanırsınız.

Basamak Bilişim SEO Geleceği olarak bilinen Mobil SEO ‘da dönüşüm oranlarınızı arttırmak adına önemli testler yapar, değerli raporlar hazırlar ve sizlere daima yenilikçi ve yapıcı çözümler üreterek, sitenizin geleceğini hedefinize göre en iyi şekilde konumlandırır.


[contact-form-7 id=”316″ title=”Home 1″]

Bir cevap yazın