Arama Motoru Reklamları

Arama Motoru Reklamları bir işletme Olarak sunduğunuz ürün veya hizmetlerle ilgili arama yapan kullanıcılar, tam da aradıkları anda ilk sırada yerinizi alın ve yalnızca sizlere özel olan kullanıcılar için ödemede bulunun.

Kenshoo Search ile Google, Yandex, Bing&Yahoo, Aol ve Baidu arama motoru reklamlarını Basamak Ekibi olarak tek bir panelden yönetiyoruz.

Bu sayede kanallar arası satış ve teklif stratejilerini anlık olarak optimizasyonunu Basamak Ekibi Olarak en doğru şekilde sağlıyoruz.

Türkiye’de kullanıcıların %65’i bir alışverişe arama motorlarında arama yaparak başlıyor.

Bu da arama motorlarındaki reklam aktivitelerinin önemini gösteren önemli bir istatistik. Google Premier Partner olarak Google reklamları, Yandex Partner olarak Yandex reklamları konusunda hizmet vermektedir.

Arama motoru reklamları hesap kurulumlarından önce, kullanıcının sektör ihtiyaçları iş geliştirme sorumlularımız tarafından belirlenir, buna uygun anahtar kelime hacimleri ve seçenekleri ortaya çıkartılır ve performans odaklı reklam stratejisi sunulur.

Müşterinin onayını takiben de reklamlar Kenshoo Teklif Optimizasyon sistemi ile takip edilerek sonsuz optimizasyon başlar.

Google Reklamları

Google’da arama yapan müşterileriniz tıpkı sizin işletmeniz gibi sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradıkları anda doğru anahtar kelime hedeflemesi ile o anda karşılarına çıkın!

AdWords reklamlarınıza tıklayarak web sitenize gelen veya mobilden telefonla sitenize tıklayarak sizinle iletişime geçtiği anda ödeme yapın. Kullanıcılar reklamlarınıza tıklamaz ise hiç bir ücret ödemezsiniz.

Yalnızca sonuçlar ve tıklamalar için ödeme yaparsınız. Alakasız tıklamalarıda negatif kelimelere ekleyerek gereksiz maliyet oluşturulmasını engelleriz.

Web sitenizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen kullanıcılara ulaşmak için; birçok reklam kampanyası, reklam kurgusu ve reklam modeli yer almaktadır. Bunların en çok kullanılan reklam modelleri ise:

  • Arama Ağı İçin Metin Tabanlı Reklamlar
  • Alışveriş Reklamları – Google Reklamları Sonuçları
  • Web Sitelerindeki Grafik Görüntülü Reklamlar
  • Banner Reklamları
  • Görsel ve İşitsel Reklamlar ( YouTube Video Reklamları )
  • Uygulama İçi Mobil Reklamlar

Potansiyel internet kullanıcıları web sitenize yönlendirilir ve marka bilinirliğinizde sağlamlaştırılmış olur. İşletmenize özel Google Reklam modelleri çözümleri için bize ulaşın!

Alışveriş reklamları ise şu anda e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi (ROI) olan reklam modeli olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz. Binlerce ürününüze özel teklifler vererek en yüksek ciro getiren ürünlerinize odaklanırız.

Yandex Reklamları

Son yıllarda yükselişe geçen Yandex arama motorunda da işletmenizin reklamını yapabilmektesiniz.

İşletmeniz için önemli kelimeleri ekleyerek, kişilerin Yandex üzerindeki aramalarında karşılarına çıkarak karlılığınızı arttırmanız mümkün.

Anahtar kelimelerinizi özel gruplara bölerek çok daha alakalı reklam metinleri oluşturabilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Yahoo Reklamları

Yahoo arama motorunda, sunduğunuz hizmetlere paralel olarak seçeceğiniz anahtar kelimelerle, potansiyel müşterilerinize ulaşabilir ve web sitenizde işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Daha alakalı temalara bölerek reklamlarınızın çok daha alakalı olmasını sağlayabilir ve karlılığınızı maksimuma çekebilirsiniz.

Bing Reklamları

Sık kullanılan bir başka arama motoru olan Bing’te de, anahtar kelime aramalarına odaklanarak işletmenizin tanıtımını yapmanız mümkün.

Bing reklamlarında ürün ve hizmetlerinizin ilgili arama kelimelerini kullanarak müşterilerinizi işletmenizle tanıştırabilirsiniz.

Google Alışveriş Sonuçları Reklamları

Google Ürün Listeleme Reklamları kurulum ve yönetimini Kenshoo PLA ile optimize ediyor ve satışlarınızı %109 arttırıyoruz!

PLA harcamaları yıldan yıla artmakta ve bu 2013’ün 4.çeyreğinde oldukça açık bir hale geldi. PLA’lar sadece daha çok bütçe almıyor, aynı zamanda metin reklamlarından da daha iyi performans gösteriyor.

Analizlerimize göre PLA reklamları metin reklamlarına göre %49 daha iyi dönüşüm oranlarına sahipler


[contact-form-7 id=”316″ title=”Home 1″]

Bir cevap yazın