E-Ticaret Danışmanlığı

Basamak Bilişim her sektör ve alanda olan E-ticaret projelerinde verilen süreci minimuma indirmek için çalışıyor. Bu sayede profesyonel bir proje çalışması ortaya çıkıyor.

E-TİCARET STRATEJİLERİ VE SÜREÇLERİ

Her şirketin farklı bir E-ticaret stratejisine ihtiyacı var. Şirketinize belirlediğiniz potansiyel ve mevcut konseptiniz doğrultusunda sizler için bireysel stratejilerin en iyisini çalıştırıyoruz. Başarıya ulaşmanın ancak iç ve dış şirket süreçlerinin stratejiye uyarlanması durumunda gerçekleştiğini biliyoruz.

PROJE VE PROGRAM YÖNETİMİ

Basamak Bilişim, olarak şirketiniz için en doğru proje ve programları bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Uzun yıllardır e-ticaret çözümlerinde edindiğimiz tecrübelerimizi kullanarak çeşitli metodolojiler de ürettik. .

Şirketiniz için doğru proje ve programları bulmanıza yardımcı olabilir, birden fazla iş akışını eş zamanlı olarak yönetebiliriz. Bu profesyonel çalışmamız sayesinde hiçbir kaynak israf edilmez veya gereğinden fazla kullanılmaz.

ÇOK KANALLI TİCARET

Tabletten bilgisayara her türlü teknolojik cihaz üzerinde %100 memnun kalabileceğinizin garantisini veriyoruz.

Bu sayede artık çevrimiçi, mobil veya mağaza içi perakende deneyimi birbirine her zamankinden çok daha yakın durumda. Uzmanlığımız sayesinde çözümlerimiz her kanalda size daha fazlası seçenek sunuyor.

Çevrimiçi olarak alışveriş yapın ve ürünlerinizi mağazadan teslim alın veya mağazaya göz atın ve ürünleriniz adresinize teslim edilsin. Müşterilerinizin beğenilerine hitap eden çözümlerimiz sayesinde tabletten bilgisayara her türlü cihaz üzerinde %100 memnuniyet sağlayın.

E-Ticaret Danışmanlık Konsepti

İş planımız bazı önemli adımlardan oluşmakta. Bunlar;

Öncelikle sizin için ayrıntılı bir strateji çalışması ve SWOT analizi yapıyoruz. Bunlara dayanarak, çevrimiçi pazarınız için yararlanabileceğimiz bazı değerli bilgileri toplayıp göz önünde bulunduruyoruz. Bu planımız ile, sadece teknolojiyi değil aynı zamanda firmanızın pazardaki hedef grubunun kullanıcı davranışlarını özetleyen analiz raporlarını da ele alıyoruz.

Ayrıca kullandığımız e-business kişiliği yöntemi sayesinde kendinizi potansiyel müşterilerin yerine koyabiliyorsunuz. Böylelikle size müşterilerinizin site içi yolculuğunu, ihtiyaçlarını ve kesin deneyimlerini sunabiliyoruz.


[contact-form-7 id=”316″ title=”Home 1″]

Bir cevap yazın