Video Reklamları

Tüm Cihazlarda Video Reklamlarını Kullanın!

Milyonlarca Reklam verenler video reklamları ile sitelerinin potansiyel müşterileri üzerinde ki etkili geri dönüşlerini kısa sürede görmeye başlıyor.

Video Reklamları hedeflemeleri inanılmaz derecede etkili ve önemlidir. görüntülü reklam ağı hedefleme modelleri kullanılır ve ilgi alanı ve anahtar kelimelere göre reklamlarınızın nasıl daha çok verim alacağı ile alakalı çalışmalar yaparız. İnternette daha önce sitenize girmiş çıkmış bir kullanıcıya hangi internet sitesi girerse girsin sizin reklamalarınızı görmelerini sağlayabiliriz.

ve bu şekilde tekrar karşılarına çıkarak müşteriyi tekrardan hedefleyebilirsiniz.

daha ileri düzey hedeflemelerde ise fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz yaş, cinsiyet, ilgi alanı gibi hedeflemelerde bulunarak video reklamları verebilirsiniz. akıllı Televizyonlar, akıllı telefonlar , tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere teknolojiyi takip eden herkese ulaşabilirsiniz.

Video kampanyaları hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için ekibimizde yer alan video reklam uzmanları tarafından takip ve optimize edilir.

YouTube Video Reklamları Nedir?

Bildiğiniz üzere youtube dünyada en çok girilen internet sitelerinden birisidir. bundan dolayı markaların reklam verme yarışı youtube platformuna taşınmış durumda.

Youtube Video Reklam Türleri Nedir?

Video Reklamlar kullanıcı youtube’da herhangi bir video açtığında o videonun başında 5 saniye sonra geçilebilir veya bazı modellerde hiç geçilemeyen reklamlardır.


[contact-form-7 id=”316″ title=”Home 1″]

Bir cevap yazın