WEB TASARIM & YAZILIM

Web Tasarım

Kurumsal kimliğinizin ve marka bilinirliliğinizin en değerli parçası web tasarımdır. Müşterileriniz yada size erişmek isteyen kişilerin sizi daha kolay ve doğru bir şekilde bulmasının en kolay yolu internet sitenize giriş yapmalarıdır. Biz sizin için en doğru tasarımı belirliyor, trendlerden ve teknolojik gelişmelerden esin alarak markanızı daha Güçlü ve doğru yansıtan web tasarımlar oluşturuyoruz.

Web Yazılım

İnternet sitelerinin Yönetimi ve data girişi için web yazılımlar üretiyoruz. Kurumsal web sayfanızın tasarımı ve kodlaması sonrası sizin kontrolünüzde olabilmesi için Yönetim oturumları gerekir. Bu oturumlar data girişinize yardımcı olur.İnternet sitelere görsel, yazı girmeye yarayan bu oturumlar bu arada müşterilerinizde gelen iletileri yeni kampanyalarınızı oluşturma olanağı sağlıyor.

Arayüz Tasarımı

İnternet siteleri UI ve UX kullanıcı tecrübesi kaidelerine uygun olmalıdır. Web sayfanızı Kurumsal renklerinize ve Kurumsal logonuza uygun şekilde tasarlıyoruz.

Responsive Arayüz Kodlama

İnternet siteleri günümüz teknolojisine uygun olarak kodlanmalıdır. Responsive tasarım sitenizin her tarayıcıya göre şekil almasını sağlayan kodlama türüdür.

Yazılım Dili

Dünya üzerinde bir çok yazılım dili kullanılmaktadır. özellikle web sayfalarının idaresinde kullanılan bu yazılım dilleri ile kullanıcıların data girişi yapılmaktadır.

Kurumsal Site Tasarımı

Şirketinizi veyahut ürünlerinizi renk, şekil ve genel konsepti Yönünden en iyi temsil edebilecek web tasarımı geliştirir. Kontrol oturumlu ve Güncellenebilir geniş bir yelpazede web tasarım çözümleri üretiyoruz.

Eticaret Arayüz Tasarımı

Tüm eticaret sitelerine özel web tasarım ve entegrasyonu. Satışlarınızı arttıracak eticaret sitenize özel tasarım ve uygulamalar geliştirebiliriz. Eticaret Web Tasarımı hizmetleriyle alakalı ayrıntılı öneri almak için bize hemen erişin.

Mobil Site Tasarımı

Mobil Cihaz kullanım oranları %75lerde ve sitenize gelen bu kullanıcıları kaçırmayın! Mobil site tasarımı yaparak internet sitenizde kolay dolaşmalarını sağlayın! Mevcut internet sitenizi mobil uyumlu hale getirerek hangi mobil cihazdan girilirse girilsin mobil ekran çözünürlüğüne göre web tasarımı yapmaktayız.

Facebook Sayfa Tasarımı

Hareketsiz ve statik olan bu bannerlar ile ürün veya hizmetinizi çok net bir şekilde kullanıcılara anlatabilirsiniz. Dilerseniz internet siteniz içinde statik bannerlar hazırlayabiliriz.


[contact-form-7 id=”316″ title=”Home 1″]

Bir cevap yazın